Лінія Довіри МХП

Умови використання Лінії Довіри МХП

Лінія Довіри МХП призначена для того, щоб співробітники та партнери могли повідомити про проблеми або можливості, що виникають при взаємодії з Компанією. Звернення реєструються з будь-яких питань, які викликають занепокоєння або мають на меті зробити Компанію краще.

Попередження про відсутність невідкладної допомоги

Лінія Довіри МХП (далі - Лінія) не є службою екстреної допомоги. Не використовуйте Лінію для повідомлень про події, що представляють безпосередню загрозу для життя чи майна. Повідомлення, подані через цю Лінію, можуть не отримати негайну відповідь. Якщо Вам потрібна невідкладна допомога, зверніться в найближчі до Вас правоохоронні органи або службу невідкладної допомоги.

Юрисдикція

Ваше повідомлення буде розглянуто в Україні. Правовідносини, які виникають у зв'язку з розглядом Вашого звернення регулюються відповідно до Закону України "Про звернення громадян". Термінологія, яка використовується в даному документі, трактується відповідно до законодавства України.

Згода на обробку персональних даних (в разі не анонімного повідомлення)

Натисканням кнопки «Далі», Ви підтверджуєте, що перед заповненням цієї форми були попереджені про внесення Ваших даних в бази персональних даних Компанії, а також про свої права як суб'єкта персональних даних і права осіб, яким передаються Ваші персональні дані відповідно до Закону України " Про захист персональних даних ".

Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних з використанням засобів автоматизації або без таких, Компанією самостійно і/або розпорядником персональних даних за дорученням Компанії, і їх передачу Компанією та її підрозділами третім особам, в тому числі транскордонну передачу, для цілей, пов'язаних зі збором, обробкою і зберіганням персональних даних, з метою розгляду повідомлення та організації зворотного зв'язку з Вами, відповідно до Закону і змісту цієї форми.

З переліком усіх підрозділів і афілійованих підприємств Компанії можна ознайомитися на сайті Компанії за посиланням: https://mhp.com.ua/ru/pro-kompaniu/struktura-kompanii.

Звернення щодо якості продукції та обслуговування:

Для звернень і скарг споживачів і клієнтів з питань продукції або обслуговування, а також інших повідомлень в рамках Закону України "Про захист прав споживачів", створені окремі інструменти: сайт http://ryaba.ua/ua/, гаряча лінія 0 800 500 001.